High Speed: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || || 664% || 1 seconds | | align="left" | 13 || || 664% || 1 seconds | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || || 683% || 1 seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || || 703% || 1 seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || || 722% || 1 seconds | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||