ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,868
edits
Gameboy224 (talk | contribs) m (Text replacement - "[[11-3|" to "[[Elrianode City|") |
(→Causes) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| [[Armored Tempest]] || 2 seconds | | [[Armored Tempest]] || 2 seconds | ||
|- | |||
| [[Psionic Shock]] || 1 second | |||
|} | |} | ||
| | | |