Rakshasa Stance 4: Soul Escape: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
|||
Line 25: | Line 25: | ||
! Pierce !! Soul Break !! Use !! Cancel | ! Pierce !! Soul Break !! Use !! Cancel | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 1000% || 330% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 50 || 1000% || 330% || rowspan="10" | 90 MP || rowspan="10" | -3 || rowspan="10" | +3 || rowspan="10" | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 1045% || 345% | | align="left" | 2 || 1045% || 345% | ||
Line 31: | Line 31: | ||
| align="left" | 3 || 53 || 1090% || 360% | | align="left" | 3 || 53 || 1090% || 360% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | 4 || 57 || 1135% || 375% | ||
|- | |||
| align="left" | 5 || 61 || 1180% || 389% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 65 || 1225% || 404% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 69 || 1270% || 419% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 73 || 1315% || 434% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || ? || 1360% || 449% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || ? || 1405% || 464% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |