Homunculus: Difference between revisions
→Skill Information
Line 34: | Line 34: | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Aisha}}" | ||
! Arche !! Energy Ball | ! Arche !! Energy Ball | ||
|- | |||
| colspan=9 | '''Normal''' | |||
|- | |||
| '''{{PvE}}''' || 468% || 611% || 679% || 671% || rowspan=2 | 5 || rowspan=2 | ? || rowspan=2 | 200 MP || rowspan=2 | 15 seconds | |||
|- | |||
| '''{{PvP}}''' || 187% || 243% || 272% || 269% | |||
|- | |||
| colspan=9 | '''[Enhanced]''' | |||
|- | |- | ||
| '''{{PvE}}''' || 562% || 733% ||815% || 806% || rowspan=2 | 5 || rowspan=2 | ? || rowspan=2 | 200 MP || rowspan=2 | 15 seconds | | '''{{PvE}}''' || 562% || 733% ||815% || 806% || rowspan=2 | 5 || rowspan=2 | ? || rowspan=2 | 200 MP || rowspan=2 | 15 seconds |