Deathly Guide: Difference between revisions
→Valasia Response Skills
Shironsaki (talk | contribs) |
Shironsaki (talk | contribs) |
||
Line 59: | Line 59: | ||
| align="center" width="150" | [[Sprout]] | | align="center" width="150" | [[Sprout]] | ||
| width="40" | [[File:MutantReaperSkill1.png]] | | width="40" | [[File:MutantReaperSkill1.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Invasion | | align="center" width="150" | [[Invasion]] | ||
| width="40" | [[File:MutantReaperSkill5.png]] | | width="40" | [[File:MutantReaperSkill5.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Death Scream | | align="center" width="150" | [[Death Scream]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[File:MutantReaperSkill7.png]] | | width="40" | [[File:MutantReaperSkill7.png]] | ||
Line 69: | Line 69: | ||
| width="40" | [[File:MutantReaperTSkill4.png]] | | width="40" | [[File:MutantReaperTSkill4.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Merciless Revenge]] | | align="center" width="150" | [[Merciless Revenge]] | ||
| width="40" | [[File:MutantReaperSkill1.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Invasion/ModA|[Mod] Invasion]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[File:MutantReaperSkill5.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Death Scream/ModA|[Mod] Death Scream]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |