Saber - Extinction: Difference between revisions
→Skill Information
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 63 || 519% | | align="left" | 12 || 63 || 519% | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || 66 || 531% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 12 || 63 || 519% | | align="left" | 12 || 63 || 519% | ||
|- | |||
| align="left" | 13 || 66 || 531% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits