User:Jeanlucascp/pt-br: Difference between revisions
→Informações
Jeanlucascp (talk | contribs) |
Jeanlucascp (talk | contribs) |
||
Line 205: | Line 205: | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:SilentShadowHyperActive.png|link=Devoured_Moon|Lua Devorada]] | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:SilentShadowHyperActive.png|link=Devoured_Moon|Lua Devorada]] | ||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Bresil Flag.png]] International '''Gaia''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Icon - Celestia.png|link=Celestia/pt-br|Celestia]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| '''JauneLunaire'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| '''[99]''' | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:CelestiaHyperActive.png|link=Luminary|Luminar]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Bresil Flag.png]] International '''Gaia''' | |||
|- | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Icon - Nyx Pieta.png|link=Nyx_Pieta/pt-br|Nyx Pieta]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| '''PaleLunaire'''<br> | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| '''[99]''' | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]]<br>[[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]][[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Dunno.png|link=]] | |||
| style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Bresil Flag.png]] International '''Gaia''' | | style="text-align: center; background-color: {{ColorSel|CharLight|Noah}};"| [[File:Bresil Flag.png]] International '''Gaia''' | ||
|- | |- | ||
<br> | <br> | ||
{{Personagens}} | {{Personagens}} |