Skill Notes: Difference between revisions
→Eve
(→Raven) |
(→Eve) |
||
Line 399: | Line 399: | ||
| [[File:Eve_SSN.png]] | | [[File:Eve_SSN.png]] | ||
| Monster Drop | | Monster Drop | ||
|- | |||
| [[Image:Dimension Link Blader.PNG|link=Dimension Link Blader]] | |||
| ??? | |||
| [[File:Eve_SSN.png]] | |||
| Complete Quest from Besma Blacksmith, Toma. | |||
|- | |- | ||
| [[Image:Generate_Blackhole.PNG|link=Generate Blackhole]] | | [[Image:Generate_Blackhole.PNG|link=Generate Blackhole]] |