Red-Demon Army: Difference between revisions
→Notable Members
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
| '''[[Stirbargen]]''' || Leader || style="background:#FDCE5E" | Overthrown (Retired) | | '''[[Stirbargen]]''' || Leader || style="background:#FDCE5E" | Overthrown (Retired) | ||
|- | |- | ||
| '''[[Ran]]''' || Leader || style="background:#FDCE5E" | Retired | | '''[[Ran]]''' || Leader || style="background:#FDCE5E" | Abandoned | ||
|- | |||
| '''[[Aren]]''' || Proxy Leader || style="background:#FDCE5E" | Retired | |||
|- | |- | ||
| '''[[Karis]]''' || Commander || style="background:#FFC7CE" | Deceased | | '''[[Karis]]''' || Commander || style="background:#FFC7CE" | Deceased |