Big Bang Stream: Difference between revisions
→Affected Combos
Shironsaki (talk | contribs) m (Text replacement - "[[Image:" to "[[File:") |
|||
Line 51: | Line 51: | ||
{| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | |- style="background:{{ColorSel|CharLight|Chung}}" | ||
! [[Chung]] !! [[Shelling Guardian]] !! [[Tactical Trooper | ! [[Chung]] !! [[Shelling Guardian]] !! [[Tactical Trooper]] | ||
|- | |- | ||
| {{CIO|Z}}{{CZ}}{{CIO|Z}}{{CIO|Z}} || {{CIO|X}}{{CIO|X}} || {{ | | {{CIO|Z}}{{CZ}}{{CIO|Z}}{{CIO|Z}} || {{CIO|X}}{{CIO|X}} || {{CDRU}}{{CIO|X}}{{CX}} | ||
|- | |- | ||
| {{CIO|Z}}{{CZ}}[ {{CDZ}} ]{{CIO|Z}} || {{CDR}}{{CIO|Z}}{{CZ}}{{CIO|X}} | | {{CIO|Z}}{{CZ}}[ {{CDZ}} ]{{CIO|Z}} || {{CDR}}{{CIO|Z}}{{CZ}}{{CIO|X}} | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{CDR}}{{CIO|X}}{{tt|*|Removed after becoming [[Tactical Trooper]]}} || || | ||
|- | |- | ||
| {{CU}}{{CIO| | | {{CU}}{{CIO|Z}} || || | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{CU}}{{CIO|X}} || || | ||
|- | |- | ||
| {{ | | {{CDRU}}{{CIO|Z}}{{CIO|Z}} || || | ||
|- | |||
| {{CSS}}{{CIO|Z}} || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |