Giga Drive - Limiter: Difference between revisions
Update KR Detail
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
(Update KR Detail) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
! Damage<br>Amplifier !! Knockdown Rate<br>Decrease !! Duration | ! Damage<br>Amplifier !! Knockdown Rate<br>Decrease !! Duration | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 1490% || rowspan="20" | +25% || 20% || rowspan="20" | 20 Seconds || rowspan="20" | 200 MP || rowspan="20" | 20 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 1602% || 22% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 58 || 1714% || 24% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || | | align="left" | 4 || 62 || 1825% || 26% | ||
|- | |||
| align="left" | 5 || 66 || 1937% || 28% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 70 || 2049% || 30% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 74 || 2161% || 32% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> | ||
{{BMSkillsKR}} | {{BMSkillsKR}} |