Energy Flow: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 99 || +1 || 20 Seconds || -5% || 1.5x | | align="left" | 1 || 99 || +1 || 20 Seconds || -5% || 1.5x | ||
|} | |||
<br> | |||
== Install Skills == | |||
{| style="border-collapse: collapse;" border="1" cellpadding="1" | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:At sa1.jpg]] | |||
| width="150" align="center" | [[Install - Drone Activator]] | |||
| width="40" | [[Image:Mm sa3.jpg]] | |||
| width="150" align="center" | [[Install - Starfall]] | |||
| width="40" | [[File:Mm sa4.jpg]] | |||
| align="center" width="150" | [[Install - Ultimate Fury]] | |||
| width="40" | [[File:ZKGenerator.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Install - Zero Kelvin Generator]] | |||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Mm sa2.jpg]] | |||
| width="150" align="center" | [[Install - Shooting Chaser]] | |||
| width="40" | [[Image:MMTrans1.png]] | |||
| width="150" align="center" | [[Install - Charged Impulser]] | |||
| width="40" | {{Force|Mm sa3.jpg}} | |||
| align="center" width="150" | [[Install - Starfall/ModA|[Mod] Install - Starfall]] | |||
| width="40" | {{Force|Mm sa4.jpg}} | |||
| align="center" width="150" | [[Install - Ultimate Fury/ModA|[Mod] Install - Ultimate Fury]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|MMTrans1.png}} | |||
| width="150" align="center" | [[Install - Charged Impulser/ModA|[Mod] Install - Charged Impulser]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |