Nasod Recharge: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
Line 85: | Line 85: | ||
| align=center {{!}} 67 | | align=center {{!}} 67 | ||
| align=center {{!}} 40% | | align=center {{!}} 40% | ||
|- | |||
| 5 | |||
| align=center {{!}} 71 | |||
| align=center {{!}} 50% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |