Juggernaut Buster: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 91% x2 || 1638% || rowspan="7" | 200 MP || rowspan="7" | 13 Seconds | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 91% x2 || 1638% || rowspan="7" | 200 MP || rowspan="7" | 13 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 58 || || | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 62 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 66 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 70 || || | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 74 || || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |