Skilled Knight: Difference between revisions
no edit summary
Shironsaki (talk | contribs) |
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 0% | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 60 || 0% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 63 || | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 67 || | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 71 || | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |