Chain Burst: Difference between revisions
→Skill Information
mNo edit summary |
|||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || 45 || 118% | | align="left" | 1 || 45 || 118% | ||
| rowspan= | | rowspan=9 | 10 | ||
| rowspan= | | rowspan=9 | 100 MP | ||
| rowspan= | | rowspan=9 | 12 seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 45 || | | align="left" | 2 || 45 || 123% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 48 || | | align="left" | 3 || 48 || 129% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 52 || | | align="left" | 4 || 52 || 134% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 56 || | | align="left" | 5 || 56 || 139% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 6 || 60 || | | align="left" | 6 || 60 || 145% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 64 || 150% | | align="left" | 7 || 64 || 150% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 68 || 155% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 72 || 160% | |||
|} | |} | ||
</tabber> | </tabber> |