Dynamo Configuration - Pylon: Difference between revisions
→Requirements
Line 23: | Line 23: | ||
! Class !! Level Required | ! Class !! Level Required | ||
|- | |- | ||
| [[Lunatic Psyker]] || rowspan=" | | [[Lunatic Psyker]] || rowspan="4" | 35 | ||
|- | |- | ||
| [[Mastermind]] | | [[Mastermind]] | ||
|- | |- | ||
| [[Diabolic Esper]] | | [[Diabolic Esper]] | ||
|- | |||
| [[Dissembler]] | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |