Pioneer's Crest: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 20: | Line 20: | ||
{| class="colortable-Chung" cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| class="colortable-Chung" cellpadding="5" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- | |- | ||
!Skill Level!!Level Required!! | ! rowspan="2" |Skill Level!! rowspan="2" |Level Required!! colspan="2" |{{Se|2=Divine Stigma|4=ed}} | ||
|- | |- | ||
!Explosion Damage | |||
!Duration | |||
|- | |- | ||
| | | colspan="3" |'''{{PvE}}''' | ||
| | |||
|- | |- | ||
| align="left"| | | align="left" |1 || 40 || rowspan="4" | 2195% | ||
| rowspan="4" |20 Seconds | |||
|- | |- | ||
| align="left"| | | align="left" |2 || 46 | ||
|- | |- | ||
| align="left"| | | align="left" |3 || - | ||
|- | |- | ||
| | | align="left" |4 || - | ||
|- | |- | ||
| | | colspan="3" |'''{{PvP}}''' | ||
| | |||
|- | |- | ||
| align="left"| | | align="left" |1 || 40 || rowspan="4" | 439% | ||
| rowspan="4" |10 Seconds | |||
|- | |- | ||
| align="left"| | | align="left" |2 || - | ||
|- | |- | ||
| align="left"| | | align="left" |3 || - | ||
|- | |||
| align="left" |4 || - | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |