ElEditors, Interface administrators, Administrators
70,857
edits
Line 83: | Line 83: | ||
| {{formatnum:{{#expr: (468 + 1148*4 + 127*10)*3}}}}% || {{formatnum:{{#expr: (468 + 1148*4 + 127*10)*3*1.44}}}}% | | {{formatnum:{{#expr: (468 + 1148*4 + 127*10)*3}}}}% || {{formatnum:{{#expr: (468 + 1148*4 + 127*10)*3*1.44}}}}% | ||
| - || - | | - || - | ||
| | | {{formatnum:{{#expr: 2027*40}} }}% || {{formatnum:{{#expr: 2027*40*1.44}} }}% | ||
| {{formatnum:{{#expr: 5392}}}}% || {{formatnum:{{#expr: 5392*1.44}}}}% | | {{formatnum:{{#expr: 5392}}}}% || {{formatnum:{{#expr: 5392*1.44}}}}% | ||
|- | |- | ||
Line 90: | Line 90: | ||
| {{formatnum:{{#expr: (151 + 370*4 + 40*10)*3}}}}% || {{formatnum:{{#expr: (151 + 370*4 + 40*10)*3*1.44}}}}% | | {{formatnum:{{#expr: (151 + 370*4 + 40*10)*3}}}}% || {{formatnum:{{#expr: (151 + 370*4 + 40*10)*3*1.44}}}}% | ||
| - || - | | - || - | ||
| | | {{formatnum:{{#expr: 492*40}} }}% || {{formatnum:{{#expr: 492*40*1.44}} }}% | ||
| {{formatnum:{{#expr: 992}}}}% || {{formatnum:{{#expr: 992*1.44}}}}% | | {{formatnum:{{#expr: 992}}}}% || {{formatnum:{{#expr: 992*1.44}}}}% | ||
|} | |} |