Sword Blasting/th: Difference between revisions
→ข้อมูลสกิล
Diamond2043 (talk | contribs) No edit summary |
Diamond2043 (talk | contribs) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| 213% | | 213% | ||
| 285x3% | | 285x3% | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | 4 Hits | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | 100 MP | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" | 10 วินาที | ||
|- align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | |- align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | ||
| 2 | | 2 | ||
Line 67: | Line 67: | ||
| 280% | | 280% | ||
| 375x3% | | 375x3% | ||
|- align="center" style="border-style: solid; border-width: 1px" | |||
| 8 | |||
| 72 | |||
| 290% | |||
| 388x3% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |