Gameboy224
Joined 28 June 2013
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 508: | Line 508: | ||
| width="40" | {{Force|SilentShadowSkill1.png}} | | width="40" | {{Force|SilentShadowSkill1.png}} | ||
| width="40" | {{Force|PalePilgrimSkill2.png}} | | width="40" | {{Force|PalePilgrimSkill2.png}} | ||
| width="40" | {{Force|CodeUnknownSkill6.png}} | |||
|- | |- | ||
| Yes | | Yes | ||
Line 520: | Line 521: | ||
| Yes | | Yes | ||
| Yes | | Yes | ||
| No | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|LittleHelperSkill8.png}} | |||
| width="40" | {{Force|TurbidsSkill2.png}} | |||
|- | |||
| No | |||
| No | |||
|} | |} | ||
*Class I haven't done the quest for yet: [[Rune Master]], [[Immortal]], [[Genesis]], [[Aether Sage]], [[Oz Sorcerer]], [[Metamorphy]], [[Lord Azoth]], [[Twilight]], [[Prophetess]], [[Revenant]], [[Code: Ultimate]], [[Code: Sariel]], [[Dius Aer]], [[Surya]], [[Flame Lord]], [[Bloody Queen]], [[Adrestia]], [[Doom Bringer]], [[Dominator]], [[Overmind]], [[Demersio]], [[Tempest Burster]], [[Black Massacre]], [[Prime Operator]], [[Bluhen]], [[Herrscher]], [[Opferung]], [[Eternity Winner]], [[Radiant Soul]], [[Nisha Labyrinth]], [[Twins Picaro]], [[Nyx Pieta]], [[Morpheus]] | *Class I haven't done the quest for yet: [[Rune Master]], [[Immortal]], [[Genesis]], [[Aether Sage]], [[Oz Sorcerer]], [[Metamorphy]], [[Lord Azoth]], [[Twilight]], [[Prophetess]], [[Revenant]], [[Code: Ultimate]], [[Code: Sariel]], [[Dius Aer]], [[Surya]], [[Flame Lord]], [[Bloody Queen]], [[Adrestia]], [[Doom Bringer]], [[Dominator]], [[Overmind]], [[Demersio]], [[Tempest Burster]], [[Black Massacre]], [[Prime Operator]], [[Bluhen]], [[Herrscher]], [[Opferung]], [[Eternity Winner]], [[Radiant Soul]], [[Nisha Labyrinth]], [[Twins Picaro]], [[Nyx Pieta]], [[Morpheus]] | ||
Line 558: | Line 566: | ||
| width="40" | {{Force|DaydreamerTSkill4.png}} | | width="40" | {{Force|DaydreamerTSkill4.png}} | ||
| width="40" | {{Force|PalePilgrimSkill7.png}} | | width="40" | {{Force|PalePilgrimSkill7.png}} | ||
|- | |- | ||
| Yes | | Yes | ||
Line 566: | Line 572: | ||
| Yes | | Yes | ||
| Yes | | Yes | ||
|} | |} | ||
<br> | <br> |