Home
Random
Recent changes
Special pages
Community portal
Settings
About ElWiki
Disclaimers
Elwiki
Search
User menu
Create account
Log in
Statistics: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Statistics
(view source)
Revision as of 13:54, 5 August 2023
36 bytes removed
,
5 August 2023
→Stat Calculations
Visual
Wikitext
Revision as of 13:53, 5 August 2023
(
view source
)
Ritsu
(
talk
|
contribs
)
(
→Stat Calculations
)
← Older edit
Revision as of 13:54, 5 August 2023
(
view source
)
Ritsu
(
talk
|
contribs
)
(
→Stat Calculations
)
Tag
:
Visual edit
Newer edit →
Line 286:
Line 286:
|+
|+
|-
|-
!
rowspan="2" |
Name
!
Stat
Name
! colspan="3" | Stage 1
|-
!Actual Percentage
!Actual Percentage
!Total Percentage
!Total Percentage
Ritsu
ElEditors,
Interface administrators
,
Administrators
70,868
edits