Henir's Order: Difference between revisions
→Notable Members
mNo edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
| '''[[Misty]]''' || Member || style="background:#FFC7CE" | Defected, Deceased | | '''[[Misty]]''' || Member || style="background:#FFC7CE" | Defected, Deceased | ||
|- | |||
| '''[[Friedrich]]''' || Member || style="background:#C6EFCE" | Active | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |