Delayed Fire: Difference between revisions
→Skill Information
No edit summary |
|||
Line 41: | Line 41: | ||
| 7 || 54 || 131% || 262% | | 7 || 54 || 131% || 262% | ||
|- | |- | ||
| 8 || || || | | 8 || 58 || 135% || 271% | ||
|- | |- | ||
| 9 || || || | | 9 || 62 || 140% || 280% | ||
|- | |- | ||
| 10 || || || | | 10 || 66 || 144% || 289% | ||
|- | |||
| 11 || 70 || 149% || 299% | |||
|} | |} | ||
== Tips and Details == | == Tips and Details == |