25,204
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 214: | Line 214: | ||
! Stats | ! Stats | ||
|- | |- | ||
| X-1<br> | |||
| <br> | | <br> | ||
| Dullahan's Head<br> | |||
| Common<br> | |||
| [TopAcc: P/M.Atk+5, P/M.Def+30, 2%HP]<br> | |||
|- | |||
| X-2<br> | |||
| <br> | | <br> | ||
| Golem's Shoulderguard<br> | |||
| Common<br> | |||
| [ArmAcc: P/M.Atk+10, P/M.Def+10, 1%AtkSpd]<br> | |||
|- | |||
| X-3a<br> | |||
| <br> | | <br> | ||
| Seal of Chain -Ring Finger-<br> | |||
| Common<br> | |||
| [Ring: P.Atk-20, M.Atk+60, P.Def-10, M.Def+10, Dark Resi+20]<br> | |||
|- | |||
| X-4a<br> | |||
| <br> | | <br> | ||
| <br> | | Overlord's Crown<br> | ||
| Common<br> | |||
| [EyeAcc: P/M.Atk+10, 1%Crit, 2%HP]<br> | |||
|- | |||
| X-5<br> | |||
| <br> | |||
| Testament<br> | |||
| Elsword<br> | |||
| [Lv42 Elsword Weapon: P.Atk+2844, M.Atk+2338, 3%Crit]<br> | |||
|- | |||
| X-6<br> | |||
| <br> | |||
| Barud's Mark<br> | |||
| Common<br> | |||
| [MouthAcc: P/M.Def+5, RunSpd+2%, JumpSpd+2%]<br> | |||
|- | |||
| X-6<br> | |||
| <br> | |||
| Barud's Tail<br> | |||
| Common<br> | |||
| [BottomAcc: P.Atk+20, M.Atk+25, P.Def+10, 1%Crit]<br> | |||
|- | |||
| X-6<br> | |||
| <br> | |||
| Barud's Blade<br> | |||
| Raven<br> | |||
| [Lv44 Raven Weapon: P.Atk+2882, M.Atk+2546, 1%Crit, 1%AtkSpd]<br> | |||
|- | |||
| X-3c & X-6c<br> | |||
| <br> | |||
| Dyuteo's Gangryeongsul Staff<br> | |||
| Aisha<br> | |||
| [Lv40 Aisha Weapon: P.Atk+2202, M.Atk+3044, 2%Crit]<br> | |||
|- | |||
| X-4b & X-6b<br> | |||
| <br> | |||
| Proxy's Bow<br> | |||
| Rena<br> | |||
| [Lv40 Rena Weapon: P.Atk+2365, M.Atk+2547, 3%AtkSpd, 3%RunSpd, 3%JumpSpd]<br> | |||
|- | |||
| X-5b & X-6<br> | |||
| <br> | |||
| Iron Head<br> | |||
| Eve<br> | |||
| [Lv42 Eve Weapon: P.Atk+2546, M.Atk+3150]<br> | |||
|} | |} | ||