Explosive Trap: Difference between revisions
no edit summary
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
! Normal !! Noted !! Normal !! Noted | ! Normal !! Noted !! Normal !! Noted | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 44% || rowspan="20" | 80% || rowspan="20" | 100% || rowspan="20" | | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 30 || 44% || rowspan="20" | 80% || rowspan="20" | 100% || rowspan="20" | 6 || rowspan="20" | 10 Seconds || rowspan="20" | 20 MP || rowspan="20" | 15 MP || rowspan="20" | 4 Seconds | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 45% | | align="left" | 2 || 45% | ||
Line 58: | Line 58: | ||
| align="left" | 16 || 70 || 65% | | align="left" | 16 || 70 || 65% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 17 || 73 || - | | align="left" | 17 || 73 || 67% | ||
|- | |||
| align="left" | 18 || rowspan=3 | -* || 68% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 70% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 71% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |