Skill Tree: Tactical Trooper/de: Difference between revisions
From Elwiki
(Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | File:MAM.png|link=Mobile Shelling/de|Mobile Abschu...") |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#99CCFF;"| [[File:Bombard_Service.png|link=Assist Shelling/de|Unterstützendes Feuer]] | |style="background-color:#99CCFF;"| [[File:Bombard_Service.png|link=Assist Shelling/de|Unterstützendes Feuer]] | ||
| Level 60 (5 SP) | | Level 60 (5 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:SatRain.png|link=Satellite Rain/de|Satellitenregen]] | |||
| | |||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|} | |} |