Fatality: Difference between revisions
→Skill Information
Uraji96NekO (talk | contribs) |
Uraji96NekO (talk | contribs) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
== Skill Information == | == Skill Information == | ||
<tabber> | |||
NA= | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background:#90EE90" | |- style="background:#90EE90" | ||
Line 67: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 21 || - || 5420% || 3739% || 2242% | | align="left" | 21 || - || 5420% || 3739% || 2242% | ||
| | |-| | ||
KR= | |||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | |||
|- style="background:#90EE90" | |||
! rowspan=2 | Skill Level !! rowspan=2 | Required Level !! colspan=2 | Damage (Physical) !! rowspan=2 | Max Hits !! rowspan=2 | MP Usage !! rowspan=2 | Cooldown | |||
|- style="background:#90EE90" | |||
! Fatal !! Normal | |||
|- | |||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 25 || 3399% || 2266% || rowspan="21" | 1 || rowspan="21" | 200 MP || rowspan="21" | 13 Seconds | |||
|- | |||
| align="left" | 2 || 3509% || 2340% | |||
|- | |||
| align="left" | 3 || 26 || 3620% || 2413% | |||
|- | |||
| align="left" | 4 || 29 || 3730% || 2487% | |||
|- | |||
| align="left" | 5 || 32 || 3841% || 2561% | |||
|- | |||
| align="left" | 6 || 35 || 3951% || 2634% | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 38 || 4062% || 2708% | |||
|- | |||
| align="left" | 8 || 41 || 4172% || 2782% | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 44 || 4283% || 2855% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 47 || 4393% || 2929% | |||
|- | |||
| align="left" | 11 || 50 || 4504% || 3002% | |||
|- | |||
| align="left" | 12 || 53 || -% || 3076% | |||
|- | |||
| align="left" | 13 || 56 || -% || 3150% | |||
|- | |||
| align="left" | 14 || 59 || -% || 3223% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 62 || -% || 3297% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 65 || -% || 3371% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 68 || -% || 3444% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 71 || -% || 3518% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 74 || -% || 3592% | |||
|- | |||
| align="left" | 20 (M) || 77 || -% || 3665% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || - || -% || 3739% || | |||
</tabber> | |||
<br> | <br> | ||