Skill Tree: Iron Paladin/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) (Created page with "{| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" |- | | | File:SI_SUDDENBURSTER1.png|link=Sudden Burster/zh-...") |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |style="background-color:#99CCFF;"| | ||
| Level 60(5 SP) | | Level 60(5 SP) | ||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:dS.png|link=Doom Strike/zh-hans|末日终结]] | |||
| | |||
|style="background-color:#99CCFF;"| | |||
| Level 65(10 SP) | |||
|} | |} |