Moonlight Rhapsody/ko: Difference between revisions
→스킬 정보
Joenks6665 (talk | contribs) (Created page with "__NOTOC__ {{DISPLAYTITLE:문라이트 랩소디}} {{Languages|Moonlight Rhapsody}} <div style="float: right;">{{#ev:youtube|17CUHSj-1M4|300}}</div> {| cellpadding="5" |- | I...") |
Joenks6665 (talk | contribs) (→스킬 정보) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
! 중첩 1회 !! 중첩 2회 !! 중첩 3회 | ! 중첩 1회 !! 중첩 2회 !! 중첩 3회 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 753% || 258% || 516% || 775% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 55 || 753% || 258% || 516% || 775% || rowspan="9" | 10초 || rowspan="9" | 200 MP || rowspan="9" | 13초 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || % || % || % || % | | align="left" | 2 || % || % || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 58 || % || % || % || % | | align="left" | 3 || 58 || 866% || 297% || 593% || 891% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 4 || 62 || % || % || % || % | | align="left" | 4 || 62 || 922% || 316% || 632% || 949% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 66 || % || % || % || % | | align="left" | 5 || 66 || % || % || % || % | ||
Line 51: | Line 51: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 7 || 74 || 1092% || 374% || 748% || 1124% | | align="left" | 7 || 74 || 1092% || 374% || 748% || 1124% | ||
|- | |||
| align="left" | 8 || 78 || % || % || % || % | |||
|- | |||
| align="left" | 9 || 82 || % || % || % || % | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |