Gas Piston System: Difference between revisions
→Skill Information
mNo edit summary |
|||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| 5 || 71 || 50% || +10% | | 5 || 71 || 50% || +10% | ||
|- | |||
| 6 || 75 || 60% || +12% | |||
|- | |||
| 7 || 79 || 70% || +14% | |||
|- | |||
| 8 || 83 || 80% || +16% | |||
|- | |||
| 9 || 87 || 90% || +18% | |||
|- | |||
| 10 || 91 || 100% || +20% | |||
|- | |||
| 11 || 95 || 110% || +22% | |||
|- | |||
| 12 || 99 || 120% || +24% | |||
|} | |} | ||