Self-defense Spirit: Difference between revisions
→Skill Information
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) |
||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 8 || 73 || 11% || 13% | | align="left" | 8 || 73 || 11% || 13% | ||
|- | |||
| align="left" | 9 || 77 || 12% || 14% | |||
|- | |||
| align="left" | 10 || 81 || 13% || 15% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |