Template:Characters PL: Difference between revisions
From Elwiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| style="text-align:center; font-size: 1em; width: 100%; border: 2px solid #ccc; border-radius: | {| style="text-align:center; font-size: 1em; width: 100%; border: 2px solid #ccc; border-radius: 3px;" | ||
|- | |- | ||
|style="font-size: 1.25em; font-weight: bold; text-align: center; 1px 1px 1px black; border-bottom: 1px #000 solid; background-color: lightblue;" class="textfloat" colspan="15" | <font color="white">'''Postacie'''</font> | |style="font-size: 1.25em; font-weight: bold; text-align: center; 1px 1px 1px black; border-bottom: 1px #000 solid; background-color: lightblue;" class="textfloat" colspan="15" | <font color="white">'''Postacie'''</font> | ||
Line 8: | Line 8: | ||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: {{ColorSel|Character|Rena}};width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;"><span style="float:left;padding-left:10px">[[Image:RenaNEW.png|54px|link=Rena/pl|Rena]] [[Rena/pl|<span style="color:black;">Rena</span>]] <br>[[Rena's Features/pl|<span style="color:black;">Moc Natury</span>]]</span> | | style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: {{ColorSel|Character|Rena}};width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;"><span style="float:left;padding-left:10px">[[Image:RenaNEW.png|54px|link=Rena/pl|Rena]] [[Rena/pl|<span style="color:black;">Rena</span>]] <br>[[Rena's Features/pl|<span style="color:black;">Moc Natury</span>]]</span> | ||
|-style="vertical-align:top;" | |-style="vertical-align:top;" | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | ||
Line 37: | Line 31: | ||
|[[Image:TRNEW.png|54px|link=Trapping Ranger/pl|Strzelec Erendil]]<br/>[[Trapping Ranger/pl|<span>Strzelec<br>Erendil</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:NWNEW.png|54px|link=Night Watcher/pl|Nocny Tropiciel]]<br/>[[Night Watcher/pl|<span>Nocny<br>Tropiciel</span>]] | |[[Image:TRNEW.png|54px|link=Trapping Ranger/pl|Strzelec Erendil]]<br/>[[Trapping Ranger/pl|<span>Strzelec<br>Erendil</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:NWNEW.png|54px|link=Night Watcher/pl|Nocny Tropiciel]]<br/>[[Night Watcher/pl|<span>Nocny<br>Tropiciel</span>]] | ||
|- | |||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: {{ColorSel|Character|Raven}};width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;"><span style="float:left;padding-left:10px">[[Image:RavenNEW.png|54px|link=Raven/pl|Raven]] [[Raven/pl|<span style="color:black;">Raven</span>]] <br> [[Anger of Raven/pl|<span style="color:black;">Wściekłość Ravena</span>]]</span> | |||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: {{ColorSel|Character|Eve}};width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;"><span style="float:left;padding-left:10px">[[Image:EveNEW.png|54px|link=Eve/pl|Eve/pl]] [[Eve/pl|<span style="color:black;">Eve</span>]] <br> [[Eve's Features/pl|<span style="color:black;">Nazo-Generator</span>]]</span> | |||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color:{{ColorSel|Character|Chung}};width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;"><span style="float:left;padding-left:10px">[[Image:ChungNEW.png|54px|link=Chung/pl|Chung]] [[Chung/pl|<span style="color:black;">Chung</span>]] <br>[[Chung's Features/pl|<span style="color:black;">Tryb Berserkera</span>]]</span> | |||
|- | |||
|-style="vertical-align:top;" | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | |||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | |||
|-style="vertical-align:top; font-size:80%; font-color: #000000" | |||
|[[Image:STNEW.png|54px|link=Sword Taker/pl|Miecz Śmierci]]<br/>[[Sword Taker/pl|<span>Miecz<br>Śmierci</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:BMNEW.png|54px|link=Blade Master/pl|Mistrz Miecza]]<br/>[[Blade Master/pl|<span>Mistrz<br>Miecza</span>]] | |[[Image:STNEW.png|54px|link=Sword Taker/pl|Miecz Śmierci]]<br/>[[Sword Taker/pl|<span>Miecz<br>Śmierci</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:BMNEW.png|54px|link=Blade Master/pl|Mistrz Miecza]]<br/>[[Blade Master/pl|<span>Mistrz<br>Miecza</span>]] | ||
Line 49: | Line 58: | ||
|[[Image:CLNEW.png|54px|link=Code: Electra/pl|Nazo-Elektra]]<br/>[[Code: Electra/pl|<span>Nazo-<br>Elektra</span>]]<br/>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:CBSNEW.png|54px|link=Code: Battle Seraph/pl|Nazo-Serafin]]<br/>[[Code: Battle Seraph/pl|<span>Nazo-<br>Serafin</span>]] | |[[Image:CLNEW.png|54px|link=Code: Electra/pl|Nazo-Elektra]]<br/>[[Code: Electra/pl|<span>Nazo-<br>Elektra</span>]]<br/>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:CBSNEW.png|54px|link=Code: Battle Seraph/pl|Nazo-Serafin]]<br/>[[Code: Battle Seraph/pl|<span>Nazo-<br>Serafin</span>]] | ||
|[[Image:FGNEW.png|54px|link=Fury Guardian/pl|Strażnik Furii]]<br/>[[Fury Guardian/pl|<span>Strażnik<br>Furii</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:IPNEW.png|54px|link=Iron Paladin/pl|Żelazny Paladyn]]<br/>[[Iron Paladin/pl|<span>Żelazny<br>Paladyn</span>]] | |||
|[[Image:SGNEW.png|54px|link=Shooting Guardian/pl|Strażnik Artylerii]]<br/>[[Shooting Guardian/pl|<span>Strażnik<br>Artylerii</span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:DCNEW.png|54px|link=Deadly Chaser/pl|Wysłannik Śmierci]]<br/>[[Deadly Chaser/pl|<span style=>Wysłannik<br>Śmierci</span>]] | |||
|[[Image:ShGNEW.png|54px|link=Shelling Guardian/pl|Kanonier]]<br/>[[Shelling Guardian/pl|<span>Kanonier<br></span>]]<br/>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[File:TTNEW.png|54px|link=Tactical Trooper/pl|Bombardier]]<br/>[[Tactical Trooper/pl|<span>Bombardier<br></span>]] | |||
|- | |- | ||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: {{ColorSel|Character|Ara}};width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;"><span style="float:left;padding-left:10px">[[Image:AraNEW.png|54px|link=Ara/pl|Ara]] [[Ara/pl|<span style="color:black;">Ara</span>]] <br> [[Ara's Features/pl|<span style="color:black;">Eun</span>]]</span> | | style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: {{ColorSel|Character|Ara}};width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;"><span style="float:left;padding-left:10px">[[Image:AraNEW.png|54px|link=Ara/pl|Ara]] [[Ara/pl|<span style="color:black;">Ara</span>]] <br> [[Ara's Features/pl|<span style="color:black;">Eun</span>]]</span> | ||
Line 58: | Line 71: | ||
| style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: {{ColorSel|Character|Add}};width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;"><span style="float:left;padding-left:10px">[[Image:AddNEW.png|54px|link=Add/pl|Add]] [[Add/pl|<span style="color:black;">Add</span>]] <br>[[Add's Features/pl|<span style="color:black;">Tryb Dynama</span>]]</span> | | style="font-size:95%; font-weight: bold; background-color: {{ColorSel|Character|Add}};width: 1%;" colspan="3;" | <span style="color: #FFF;"><span style="float:left;padding-left:10px">[[Image:AddNEW.png|54px|link=Add/pl|Add]] [[Add/pl|<span style="color:black;">Add</span>]] <br>[[Add's Features/pl|<span style="color:black;">Tryb Dynama</span>]]</span> | ||
|-style="vertical-align:top;" | |-style="vertical-align:top;" | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | ||
| colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | | colspan="3;"| [[Image:Arrowsplit4.png]] | ||
|-style="vertical-align:top; font-size:80%; font-color: #000000" | |-style="vertical-align:top; font-size:80%; font-color: #000000" | ||
|[[Image:LHNEW.png|54px|link=Little Hsien/pl|Mała Hsien]]<br />[[Little Hsien/pl|<span>Mała Hsien<br></span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:SDNEW.png|54px|link=Sakra Devanam/pl|Sakra Devanam]]<br />[[Sakra Devanam/pl|<span>Sakra Devanam<br></span>]] | |[[Image:LHNEW.png|54px|link=Little Hsien/pl|Mała Hsien]]<br />[[Little Hsien/pl|<span>Mała Hsien<br></span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:SDNEW.png|54px|link=Sakra Devanam/pl|Sakra Devanam]]<br />[[Sakra Devanam/pl|<span>Sakra Devanam<br></span>]] | ||
Line 92: | Line 95: | ||
|[[Image:TiTNEWBlack.png|link=Time Tracer/pl|Niewydane]]<br />[[Time Tracer/pl|<span>Niewydane<br></span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:DENEWBlack.png |link=Diabolic Esper/pl|Nie wydane]]<br />[[Diabolic Esper/pl|<span>Niewydane<br></span>]] | |[[Image:TiTNEWBlack.png|link=Time Tracer/pl|Niewydane]]<br />[[Time Tracer/pl|<span>Niewydane<br></span>]]<br>[[Image:Arrowdown.gif]]<br/>[[Image:DENEWBlack.png |link=Diabolic Esper/pl|Nie wydane]]<br />[[Diabolic Esper/pl|<span>Niewydane<br></span>]] | ||
|}<noinclude> | |}<noinclude> |