Blizzard Shower/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
! 笔记前 !! 笔记后 | ! 笔记前 !! 笔记后 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 295% || rowspan=" | | align="left" | 1 || rowspan="2" | 40 || 295% || rowspan="21" | 15 || rowspan="21" | 19 || rowspan="21" | 3 秒 || rowspan="21" | 250 MP || rowspan="21" | 13 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || 305% | | align="left" | 2 || 305% | ||
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 410% | | align="left" | 13 || 71 || 410% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 420% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 429% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 439% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || 448% | |||
|- | |||
| align="left" | 18 || 86 || 458% | |||
|- | |||
| align="left" | 19 || 89 || 468% | |||
|- | |||
| align="left" | 20(M) || 92 || 477% | |||
|- | |||
| align="left" | 21 || -* || 487% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|12}} | {{SkillTextCN|等级限制|12}} |