Lowe: Difference between revisions
→Skills
(→Skills) |
(→Skills) |
||
Line 98: | Line 98: | ||
| <center>Special Active</center> | | <center>Special Active</center> | ||
| <center>5 Seconds</center> | | <center>5 Seconds</center> | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| <center>[[Image:ElSkill9.png]]</center> | |||
| <center>'''Fatal Fury'''</center> | |||
| <center>Special Active</center> | |||
| <center>8 Seconds</center> | |||
| | | | ||
| | | |