Shackling Chain/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "__NOTOC__ \{\{ *[Dd][Ii][Ss][Pp][Ll][Aa][Yy][Tt][Ii][Tt][Ll][Ee] *: *" to "__NOTOC__{{DISPLAYTITLE:") |
IceSoulMOG (talk | contribs) (→技能信息) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
! 束缚 !! 追击 !! 束缚 !! 追击 | ! 束缚 !! 追击 !! 束缚 !! 追击 | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 1 || rowspan="2" | 50 || 128% || 218% || rowspan=" | | align="left"| 1 || rowspan="2" | 50 || 128% || 218% || rowspan="10" | 2 || rowspan="10" | 1 || rowspan="10" | 35 MP || rowspan="10" | 7 秒 | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 2 || 134% || 228% | | align="left"| 2 || 134% || 228% | ||
Line 34: | Line 34: | ||
| align="left"| 3 || 53 || 140% || 238% | | align="left"| 3 || 53 || 140% || 238% | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 4 || 57 || | | align="left"| 4 || 57 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 5 || 61 || | | align="left"| 5 || 61 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 6 || 65 || | | align="left"| 6 || 65 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 7 || 69 || | | align="left"| 7 || 69 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 8 || 73 || | | align="left"| 8 || 73 || % || % | ||
|- | |- | ||
| align="left"| 9 || 77 || | | align="left"| 9 || 77 || 174% || 296% | ||
|- | |||
| align="left"| 10 || 81 || 180% || 306% | |||
|} | |} | ||
{{SkillTextCN|等级限制|7}} | {{SkillTextCN|等级限制|7}} |