Guild:Affliction: Difference between revisions
From Elwiki
Maereyes123 (talk | contribs) No edit summary |
Maereyes123 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| cellpadding="7" border="1" style="border-collapse: collapse; text-align: center" | ||
|- style="background | |- style="background:#b91521;" | ||
! Rank !! Character !! In-Game Name !! Level !! Role | ! Rank !! Character !! In-Game Name !! Level !! Role !! Other Characters !! Guild Title !! Status | ||
|- | |- | ||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | | [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | ||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
| [[Image:RankNull.png]] || || || || || || || | |||
|- | |||
|} | |} |