Waltz of the Sword: Difference between revisions
→Skill Information
Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 5 || 71 || -2.6 MP | | align="left" | 5 || 71 || -2.6 MP | ||
|- | |||
| align="left" | 6 || 75 || -3.0 MP | |||
|- | |||
| align="left" | 7 || 79 || rowspan="2"| +3 || -3.4 MP | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |