Karma: Difference between revisions
→Skill Information
AmSeePlaysMC (talk | contribs) No edit summary |
|||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 13 || 71 || 2086% | | align="left" | 13 || 71 || 2086% | ||
|- | |||
| align="left" | 14 || 74 || 2135% | |||
|- | |||
| align="left" | 15 || 77 || 2184% | |||
|- | |||
| align="left" | 16 || 80 || 2233% | |||
|- | |||
| align="left" | 17 || 83 || % || %|| % | |||
|- | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |