Guild:SunFlowers: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 124: | Line 124: | ||
| [[File:RankB.png]] || [[File:AANEW.png]] || |<FONT COLOR="00FFFF">loliapproval</FONT>||<FONT COLOR="000000">75</FONT> ||<FONT COLOR="000000">PVE</FONT> ||[[File:Loliapproval.png]] | | [[File:RankB.png]] || [[File:AANEW.png]] || |<FONT COLOR="00FFFF">loliapproval</FONT>||<FONT COLOR="000000">75</FONT> ||<FONT COLOR="000000">PVE</FONT> ||[[File:Loliapproval.png]] | ||
|- | |- | ||
| [[File:RankSS.png]] || [[File:DCNEW.png]] || |<FONT COLOR="00FFFF">KyoSakamoto</FONT>||<FONT COLOR="000000">69</FONT> ||<FONT COLOR="000000">PVP and PVE</FONT> || | |||
|- | |||
| [[File:RankB.png]] || [[File:LuCielNEW.png]] || |<FONT COLOR="00FFFF">lDarkBluel</FONT>||<FONT COLOR="000000">69</FONT> ||<FONT COLOR="000000">PVE</FONT> ||[[File:Screenshot_1.png]] | |||
|- | |||
| [[File:RankSS.png]] || [[File:BHNEW.png]] || |<FONT COLOR="00FFFF">QueenEnju</FONT>||<FONT COLOR="000000">70</FONT> ||<FONT COLOR="000000">PVE and PVP </FONT> || | |||
|- | |||
| [[File:RankS.png]] || [[File:DENEW.png]] || |<FONT COLOR="00FFFF">Jikushido</FONT>||<FONT COLOR="000000">62</FONT> ||<FONT COLOR="000000">PVP </FONT> ||[[File:ASDLI.png]] | |||
|- | |||
| [[File:RankS.png]] || [[File:GANEW.png]] || |<FONT COLOR="00FFFF">Connis</FONT>||<FONT COLOR="000000">60</FONT> ||<FONT COLOR="000000">PVP & PVE</FONT> ||[[File:Connis.png]] | |||
|- | |||
| [[File:RankA.png]] || [[File:LuCielNEW.png]] || |<FONT COLOR="00FFFF">AoYukii</FONT>||<FONT COLOR="000000">69</FONT> ||<FONT COLOR="000000">PVP & PVE</FONT> || | |||
|- | |||
| | |||
|} | |} | ||