Berserker Blade: Difference between revisions
→Skill Information
Line 16: | Line 16: | ||
{| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | {| cellspacing="0" cellpadding="5" border="1" width="0" style="border-collapse: collapse;" | ||
|- | |- | ||
! | ! style="border-style: solid; border-width: 1px;" scope="col" rowspan="2" | Skill Level | ||
! | ! style="border-style: solid; border-width: 1px;" scope="col" rowspan="2" | Max Hits | ||
! style="border-style: solid; border-width: 1px;" scope="col" colspan="2" | Damage | |||
! style="border-style: solid; border-width: 1px;" scope="col" rowspan="2" | CD<br> | |||
! rowspan="2" | MP | |||
|- | |- | ||
! 2 Hits | |||
! Final Hit | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 1 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="5" | 3 | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 161%<br> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 210% | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" rowspan="7" | 5 Seconds | |||
| rowspan="7" | 100 | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 2 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 3 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 4 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 5 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 239%<br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 266% | |||
|- | |- | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 6 | ||
|style="border-style: solid; border-width: 1px" | <br> | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | ||
| | | style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <br> | ||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | |||
|- | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | 7 | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | <br> | |||
| style="border-style: solid; border-width: 1px;" | | |||
|} | |||
{{STSkills | {{STSkills |