Remodel Rifle: Difference between revisions
→Skill Information
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) |
||
Line 26: | Line 26: | ||
| align="left" | 1 || 15 || +??% || +??% || 150% → ???% | | align="left" | 1 || 15 || +??% || +??% || 150% → ???% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 2 || | | align="left" | 2 || 31 || +??% || +??% || 150% → ???% | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || | | align="left" | 3 || 39 || +20% || +20% || 150% → 155% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 83 || +20% || +??% || 150% → ???% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |