Combat Ranger/Skills-DE: Difference between revisions
From Elwiki
m (Text replacement - "Image:Copy_of_SC_2010_9_17_12_43_54_.PNG" to "File:Violent Attack.PNG") |
No edit summary |
||
Line 5: | Line 5: | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | {| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Crecent Kick.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Crescent Kick/de|Sichel-Kick]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Spinning_Kick.png]] | | width="40" | [[Image:Spinning_Kick.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Spinning Kick/de|Spinning Kick]] | | align="center" width="150" | [[Spinning Kick/de|Spinning Kick]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:TAI-HO-MING.png]] | | width="40" | [[Image:TAI-HO-MING.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Dive Kick Bombing/de|Kamikaze]] | | align="center" width="150" | [[Dive Kick Bombing/de|Kamikaze]] | ||
|} | |} | ||
Line 26: | Line 22: | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | {| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |||
| width="40" | [[Image:Risingfalcon.png]] | |||
| align="center" width="150" | [[Rising Falcon/de|Schwebender Falke]] | |||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Low_Kick.PNG]] | | width="40" | [[Image:Low_Kick.PNG]] | ||
| align="center" width="150" | [[Low Kick/de|Low Kick]] | | align="center" width="150" | [[Low Kick/de|Low Kick]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Back Kick.png]] | ||
| | | width="150" align="center" | [[Back Kick/de|Back Kick]] [[Image:lock.gif|lock.gif]] | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image: | | width="40" | [[Image:Assault Impact.png]] | ||
| | | width="150" align="center" | [[Assault Impact/de|Sturmangriff]] | ||
|} | |} | ||
Line 42: | Line 41: | ||
{| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | {| border="1" style="border-collapse: collapse;" cellpadding="1" | ||
|- | |- | ||
| width="40" | [[Image:Swift_Kicks.png]] | | width="40" | [[Image:Swift_Kicks.png]] | ||
| align="center" width="150" | [[Swift Kicks/de|Gewandte Beinarbeit]] | | align="center" width="150" | [[Swift Kicks/de|Gewandte Beinarbeit]] | ||
|} | |} | ||
|} | |} |