IBCN4: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| [[Lu/Ciel/zh-hans|希尔]] || colspan=9 | 2015.07.29 - 2015.08.11<br>2016.02.03 - 2016.02.16 | | [[Lu/Ciel/zh-hans|希尔]] || colspan=9 | 2015.07.29 - 2015.08.11<br>2016.02.03 - 2016.02.16 | ||
|- | |||
| [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=9 | 暂未开放 || 暂未开放 | |||
|} | |} |
Revision as of 12:27, 25 May 2016
弧光恶魔 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
角色 | 发型 | 发型(Ver. Dark) | 上衣 | 下衣 | 手套 | 鞋子 | 武器 | 眼睛 | 翅膀 | 尾翼 |
艾索德 | 2012.06.13 - 2012.08.28 2013.02.06 - 2013.02.19 |
2012.08.08 - 2012.08.28 2013.02.06 - 2013.02.19 |
2012.05.30 - 2012.08.28 2013.02.06 - 2013.02.19 |
2012.08.08 - 2012.08.28 2013.02.06 - 2013.02.19 |
暂未开放 | |||||
爱莎 | ||||||||||
蕾娜 | ||||||||||
雷文 | ||||||||||
伊芙 | ||||||||||
澄 | 2012.07.11 - 2012.08.28 2013.02.06 - 2013.02.19 |
2012.07.11 - 2012.08.28 2013.02.06 - 2013.02.19 | ||||||||
艾拉 | 2014.09.10 - 2014.09.23 | |||||||||
艾丽希斯 | 2014.10.22 - 2014.11.04 | |||||||||
艾迪 | 2014.10.29 - 2014.11.11 | |||||||||
露 | 2015.07.01 - 2015.07.14 2016.02.03 - 2016.02.16 |
2016.02.03 - 2016.02.16 | ||||||||
希尔 | 2015.07.29 - 2015.08.11 2016.02.03 - 2016.02.16 | |||||||||
萝丝 | 暂未开放 | 暂未开放 |