Arsenal Reinforcement/zh-hans: Difference between revisions
→技能信息
m (Text replacement - "'''[被动技]'''" to "{{SkillTypeCN|P}}") |
(→技能信息) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| align="left" | 3 || 59 || 8 秒 || 10% || 10% || -1 || 15% | | align="left" | 3 || 59 || 8 秒 || 10% || 10% || -1 || 15% | ||
|- | |||
| align="left" | 4 || 93 || 10 秒 || 12.5% || 12% || -0 || 20% | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |