IBCN24: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| [[Add/zh-hans|艾迪]] | | [[Add/zh-hans|艾迪]] | ||
|- | |- | ||
| [[Lu/Ciel/zh-hans|露]] || colspan=9 rowspan=2 | 2016.03.03 - 2016.03.15 || rowspan= | | [[Lu/Ciel/zh-hans|露]] || colspan=9 rowspan=2 | 2016.03.03 - 2016.03.15 || rowspan=4 | 暂未开放 | ||
|- | |- | ||
| [[Lu/Ciel/zh-hans|希尔]] | | [[Lu/Ciel/zh-hans|希尔]] | ||
|- | |- | ||
| [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=9 | 2016.07.06 - 2016.07.19 | | [[Rose/zh-hans|萝丝]] || colspan=9 | 2016.07.06 - 2016.07.19 | ||
|- | |||
| [[Ain/zh-hans|艾因]] || colspan=9 | 暂未开放 | |||
|} | |} |
Revision as of 05:09, 10 January 2017
死神 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
角色 | 发型 | 头巾 | 上衣 | 下衣 | 手套 | 鞋子 | 武器 | 假面 | 翅膀 | 罪恶尖刺 |
艾索德 | 2015.06.17 - 2015.08.11 2016.02.03 - 2016.02.16 |
2015.05.20 - 2015.08.11 2016.02.03 - 2016.02.16 |
2015.07.15 - 2015.08.11 2016.02.03 - 2016.02.16 |
2016.02.03 - 2016.02.16 | ||||||
爱莎 | ||||||||||
蕾娜 | ||||||||||
雷文 | ||||||||||
伊芙 | ||||||||||
澄 | ||||||||||
艾拉 | ||||||||||
艾丽希斯 | ||||||||||
艾迪 | ||||||||||
露 | 2016.03.03 - 2016.03.15 | 暂未开放 | ||||||||
希尔 | ||||||||||
萝丝 | 2016.07.06 - 2016.07.19 | |||||||||
艾因 | 暂未开放 |