Soundtrack: Difference between revisions
no edit summary
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 205: | Line 205: | ||
|- | |- | ||
| [http://www.youtube.com/watch?v=o-LilUpbxEs '''''li_boss_elianod001'''''] | | [http://www.youtube.com/watch?v=o-LilUpbxEs '''''li_boss_elianod001'''''] | ||
| | | 11-2 Water Dragon's Sancturary (boss) | ||
|- | |||
| [http://www.youtube.com/watch?v=axk7Y94ff6Q '''''li_boss_elianod002'''''] | |||
| 11-3 Elrianode City (boss) | |||
|- | |- | ||
| [http://www.youtube.com/watch?v=Fp53VRElxOI '''''li_boss_elysion001'''''] | | [http://www.youtube.com/watch?v=Fp53VRElxOI '''''li_boss_elysion001'''''] | ||
Line 289: | Line 292: | ||
|- | |- | ||
| [http://www.youtube.com/watch?v=PhRna_JG5TA '''''li_stage_elianod001'''''] | | [http://www.youtube.com/watch?v=PhRna_JG5TA '''''li_stage_elianod001'''''] | ||
| | | 11-2 Water Dragon's Sancturary | ||
|- | |||
| [http://www.youtube.com/watch?v=yem3GLOj9uo '''''li_stage_elianod002'''''] | |||
| 11-3 Elrianode City | |||
|- | |- | ||
| [http://www.youtube.com/watch?v=dO7jTUxPMF8 '''''li_stage_elysion001'''''] | | [http://www.youtube.com/watch?v=dO7jTUxPMF8 '''''li_stage_elysion001'''''] |