Aether Sage/Skills/zh-hans: Difference between revisions
From Elwiki
m (Boxsnake moved page Aether Sage/Skills-CN to Aether Sage/Skills/zh-hans) |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| width="40" | {{Force|AishaS7.png}} | | width="40" | {{Force|AishaS7.png}} | ||
| align="center" width="150" | [[Cyclone (Force)/zh-hans|龙卷风]] | | align="center" width="150" | [[Cyclone (Force)/zh-hans|龙卷风]] | ||
|- | |||
| width="40" | {{Force|Lightning_Shower.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Lightning Shower (Force)/zh-hans|电闪雷鸣]] | |||
|- | |||
| width="40" | {{Force|AishaS26.png}} | |||
| align="center" width="150" | [[Chain Burst (Force)/zh-hans|火焰之恋]] | |||
|} | |} | ||