Skill Tree: Rena ST2: Difference between revisions
From Elwiki
IceSoulMOG (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | | [[File:Multiplestinger.png|link=Multiple Stinger]] | ||
| 5- | | | ||
| 10- | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| [[File:Back Tumbling Shot.PNG|link=Backflip Shot]] | ||
| | | Level 0 (2 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| [[File:Risingfalcon.png|link=Rising Falcon]] | |||
| | |||
| [[File:Assault Kick.PNG|link=Assault Kick]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| [[File:CSZE.png|link=Extreme Heavenly Love]] | |||
| Level 5 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:SOPa.png|link=Tolerance Aura]] | |||
| | |||
| [[File:SOPo.png|link=Blessed Aura]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| | |||
| Level 10 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Rail Stinger.PNG|link=Rail Stinger]] | |||
| | |||
| [[File:Perfect Strom.PNG|link=Perfect Storm]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| [[File:Siege.PNG|link=Siege Mode]] | |||
| Level 15 (2 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Phoenix Strike.PNG|link=Phoenix Strike]] | |||
| | |||
| [[File:Aero Tornado.PNG|link=Aero Tornado]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Rena}}"| | |||
| Level 20 (2 SP) | |||
|} |
Revision as of 22:36, 22 November 2018
File:Back Tumbling Shot.PNG | Level 0 (2 SP) | ||||
File:Assault Kick.PNG | File:CSZE.png | Level 5 (2 SP) | |||
Level 10 (2 SP) | |||||
File:Rail Stinger.PNG | File:Perfect Strom.PNG | File:Siege.PNG | Level 15 (2 SP) | ||
File:Phoenix Strike.PNG | File:Aero Tornado.PNG | Level 20 (2 SP) |