Skill Tree: Code: Nemesis ST2: Difference between revisions
From Elwiki
Shironsaki (talk | contribs) No edit summary |
Gameboy224 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{ | {| cellpadding="10" style="border-collapse: collapse; border: 0px solid rgb(0, 0, 0); width=100%; align=center;" | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | | ||
| 35- | | [[File:Spear_Burst.PNG|link=Spear Burst]] | ||
| | | | ||
| | |style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:Intermediate Magic Training.PNG|link=Intermediate Magical Offense Training]] | ||
| 50- | | Level 35 (4 SP) | ||
| | |- | ||
| | | | ||
| | | [[File:Atomic Blaster.PNG|link=Atomic Blaster - Plasma Gun]] | ||
| | | | ||
|[[File:Sonic Gun.png|link=Atomic Blaster - Sonic Gun]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 45 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Encouraging Aura.PNG|link=Divine Aura]] | |||
| | |||
| [[File:SI_Atomicshield.PNG|link=Atomic Shield]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 50 (4 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Iron Scraps.PNG|link=Iron Scraps]] | |||
| | |||
|[[File:Judgement.png|link=Assault Spear - Judgement]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| [[File:Tesla Shock.png|link=Tesla Shock]] | |||
| Level 55 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| [[File:Enhanced Nasod Weapons.PNG|link=Enhance Nasod's Weapon]] | |||
| | |||
|[[File:SI Concenofenergy.PNG|link=Concentration Aura]] | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 60 (5 SP) | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| [[File:LSucd.png|link=Lunatic Scud]] | |||
| | |||
|style="background:{{ColorSel|CharLight|Eve}}"| | |||
| Level 65 (10 SP) | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 23:09, 22 November 2018
Level 35 (4 SP) | |||||
Level 45 (4 SP) | |||||
Level 50 (4 SP) | |||||
File:Judgement.png | File:Tesla Shock.png | Level 55 (5 SP) | |||
File:SI Concenofenergy.PNG | Level 60 (5 SP) | ||||
Level 65 (10 SP) |